Kuidas saan ma Sind aidata?

Oled ummikseisus?
Vajad motivatsiooni?
Sul on probleeme enesekindlusega?
Justkui teed kõik õigesti, aga areng pole see?
Tunned, et tahaksid kuulda kõrvalseisja hinnangut? 

Võta minuga ühendust, kui soovid muuta oma elustiili, tahad rohkem teada või soovid teadlikumalt treenida ja toituda aga ei oska kuskilt alustada. Loe siit, mida endast kujutab ja kuidas käib koostöö minuga!


Pakutavad teenused:

Coaching/nõustamine on isiklikku arengut toetav partnerlus. See on neutraalse inimese abil iseenda ja oma küsimuste lahti arutamine ja mõistmine. See on selguse saamine ja sageli ka otsustamine, sihtide seadmine ja plaanide tegemine. Aitan läbi tulla kriisidest ja olen toeks keerulistel eluhetkedel (lahkuminek, sisemised konfliktid, "kõik on pekkis" jne). Sobib ka inimesele, kes tahab lihtsalt rohkem teada saada tervislikest eluviisidest, treeningu ja toitumise põhimõtetest või ka fitnessiga seotud teemadest. Jagan hea meelega oma teadmisi ja aitan Sinul selgust saada ning sihte seda. (Loe rohkem siit ja siit)

Toitumis- ja treeningnõustamine (ka online nõustamine ja personaaltreening) toetavad nii sportlike kui ka enesetundega seotud eesmärkide saavutamist. Teadlik toitumine (“õigeid asju, õiges koguses, õigel ajal”) aitab hoida tervise tugevana, enesetunde hea, töövõime ja energiataseme kõrgel. Saad kaasa teadmised, kuidas ise end aidata parimal võimalikul viisil. Kohtumise käigus mõistad, et meedias liigub palju segavaid müüte. Saad juhiseid, et jätkusuutlikult tervislik söömine ei ole raketiteadus. Treeningnõustamisel õpetan Sulle aga selgeks just Sinu jaoks õige harjutuste tehnika ning õpetan paremini tunnetama oma lihaseid - räägin Sulle mis, mida ja miks!

Toitumis- ja treeningkavad annavad konkreetsed juhised, mida ja kuidas teha, et alustada oma eesmärkide poole liikumisega. Korrektne toitumiskava on elustiili toetav ning korrektne treeningkava on keha muutmise aluseks. Analüüsime Sinu toitumist ja viime sisse muudatused, mille muutmine on tõesti hädavajalik. Kehakoostise muutmise - kaalulangetamise või ka tõstmise puhul on hea, kui vaatame Sinu toitumispäeviku kindla aja tagant üle  - siis saame vajadusel teha parandusi. Niisamuti peaks treeningkava aeg-ajalt üle vaatama ja sisse viima eesmärgist tulenevad muudatused. 

Taustainfo küsimustiku leiad siit.NB! Hinnad muutuvad alates aprillist!

_____

"1-minuti digitugi" on ilma panuseta - küsi julgelt :).

Kui digiküsimusele vastamine vajab aga minu pühendumist ja Sinust lähtuva, personaalse info analüüsi ning võtab rohkem aega, siis on see juba nõustamine.

Ühekordne kohtumine/ nõustamine/ personaaltreening - 30.- /1h

Toitumiskava/ detailne treeningkava - 40.-
(Plaani korrigeerimine või kohtumine kliendile, kellega loome koos tulevikku - 25.-)

Detailne treeningkava + 2x1h treeningnõustamist - 75.-

Aastase mentorluse kokkuleppe puhul on panuseks 100.- kuus

6-kuulise mentorluse/coachingu kokkuleppe puhul on kuutasu 125.-

1 kuu coachingut - 150.-

______________________

Sa ei leidnud eelmainitust endale sobivat lahendust aga soovid, et ma aitaksin Sind?
Julgustan Sind - räägi minuga avatud kaartidega ja leiame koos lahenduse ning võimalused! 


Ma soovin, et minu toel leiaks inimene kindluse ja jõu enda seest ning tõuseks oma jalgadele!  
Millal tunnen, et olen õnnestunud? Siis kui minu kliendid ei sõltu enam minust vaid on saavutanud iseseisvuse! Jah, see ei välista edasist koostööd - kuid see tasand on juba hoopis teine :)Head asjad vajavad tähelepanu ja võtavad aega! 
Pikaajaline koostöö tähendab, et oled tervikuna minu tähelepanu all.

Sisaldades endas:
• Personaalseid kohtumisi
• Online kohtumisi/nõustamist (eesmärgist tulenevad teemad - eneseareng, treeningstrateegia, toitumise korrigeerimine jne)
• Igapäevast digituge
______
Lisaks:
• Soovi korral toitumiskava (ja selle korrigeerimine)
• Soovi korral treeningkava (ja selle korrigeerimine)
• Vajadusel lisakohtumised minu või Sinu initsiatiivil
• Soovi korral toitumisnõustamine, kaalugraafiku jälgimine, nipid ja näpunäited.
• Soovi korral treeningtehnika korrigeerimineKirjuta mulle ja leiame koos Sinu sisemise jõu!


Email again: