Libauudised ehk võlts kaalulangused ja feik-buutid

LÕPETA ENDA VÕRDLEMINE TEISTEGA! Tead…mõned inimesed ei räägi sulle täit tõde oma kehakaalu kaotuse või tuhara arengu kohta – seepärast lõpeta enda võrdlemine teistega – on inimesi kes ei ütle teile, et nad näljutavad end soovitud rõivasuurusesse mahtumiseks, võtsid kaalulanguse kiirendamiseks mingeid „võlupille“ või võtavad ebaloomulikke tuharat rõhutavaid poose.
Need inimesed soovivad, et nende teekond näeks välja imelihtne - et nad saaks sulle midagi müüa!
Tõsiselt! See 1000 kcal-võlutee või tuhara-kummi-trenni lahendus ei puuduta ei tervist ega fitnessi - see on konkreetselt müük!

Detoks teed ja muu kögoš-mögöš - jah, olen ka mina sinna oma raha pannud.

Või söö 500 kcal ja kaal langeb imeväel...njah...suht vana teema...

Tänase teema jaoks aindis ainest Kamila, Hispaania bikiinifitnessist ja personaaltreener - kes ikka ja jälle peab klientidele selgitama, et päris elus ei toimu tuhara kasvatamine ja kaalulangetamine nii kiiresti nagu Instagramis. Eks neid treenereid on palju, kes peavad kannatamatutele klientidele ikka ja jälle selgitama - jah, sa oled neli nädalat väga tubli olnud aga tõestii, buutile ei ole lisandunud kümmet sentimeetrit - ja see ongi normaalne.

Tead ju küll neid #bootygains suunamudijaid oma tuharakummide ja "ülitõhusate" tuharakavadega - peenike talje, kõhulihas ja toonuses ülakeha (kuigi insta järgi tundub, et see on alati jalapäev) - loovad illusiooni ja müüvad sulle midagi. Lähemal vaatamisel võib aga liigagi tihti näha, et tegemist on puhtalt geneetikaga – nad tunduvadki ideaalsed ja saledad – lihtalt nad koguvad rasva “õigel” viisil ja “õigesse” kohta :D.

Olen nõus - kummilindid on funktsionaalsed, odavad ja nad mahuvad ideaalselt kohvrisse. Lisaks saab kummilindiga teha treening väga raskeks - olgu siis kodus, spordisaalis või reisides - need sobivad suurepäraselt ka soojenduseks, tuhara aktiveerimiseks ja treeningulõpetajaks, et pigistada treeningust välja maksimum. Kasutan neid ise ka!

 

Kuid lihaste EHITAMISEKS peate tõstma raskusi. Ning kui võtad tõsiselt plaani tuhara ehitamise, siis pead tõsiselt suhtuma ka oma toitumisse.

Õigel ajal õige toidu söömine muudab oluliselt seda, kuidas sinu tuhar püsib või areneb -  või valede valikute korral…kaob. Kui sööd vähe kaloreid või väga vähe süsivesikuid, siis tõenäoliselt hoiad oma lihaseid näljas just nende kasvatamiseks vajalike toitainete osas. Lihtne - kui tahad lihast arendada, siis pead lihaseid pidevalt üle koormama ja tarbima õigetes kogustes õigeid toitaineid! Seega, veendu, et koormad oma lihaseid raskustega ja annad piisavalt kütust – ehk siis SÖÖD piisavalt kaloreid, mis on täis vajalikke toitaineid. 

Ülioluline on ka piisavalt magada ja anda kehale aega taastumiseks – lihas kasvab just puhkuse ajal!

Kuid kõige olulisem - ärge laske end petta - 4-8-12 nädalaga ei ole võimalik ehitada ümarat virsiku-kanni!!! Lihasareng on üliaeglane ning mingigi tulemuse nägemine võtab palju aega ja vaeva…eks see ongi vast põhjuseks miks mõned naised on heidutatud, kui nad ei hakka kohe punnis kanni nägema ... ja nii nad hüppavad ühest moehullusest teise. 

Kuid tegelikult on ainsaks trikiks ainult põhitõdedest kinnipidamine, pidev raskustega treening ja püsivus.

xxx
Jana

Eelmine
Usu, pingutust saab nautida!
Järgmine
Kuhu rasv tegelikult kaob?

Lisa kommentaar

Email again: