Märka enda arengut!

Siim Kinnas Photography

Küsi endalt aeg-ajalt: “Kuhu ma olen jõudnud ja kuidas ma olen arenenud?”.  Võrdleme näiteks fotosid minu esimeselt ja viimaselt fotosessioonilt  @happyemotionsphotography’ga.

 Vasakpoolne pilt on tehtud 2018 aasta kevadhooajal ja parempoolne 2019 aasta sügishooajal...ehk nii 1,5 aastat on nende fotode vahel ...


Happy Emotions Photohraphy

Mõlemad fotod on tehtud lavalähedase vormiga ja tõid suurepärased tulemused - Euroopa meistrivõistluste hõbe 2018 vs maailmameister 2019.
Kuid erinevus tuleneb kogemusest ... poseerimisest ja teadmisest, kuidas oma keha näidata ... ning kindlasti minu enesekindlusest ja julgusest fotograafiga koostööd teha.

Pole patt oodata endalt palju, kuid siiski tasub ka tagasi vaadata - ja võtta aega tehtu hindamiseks.
Mõtle oma teekonnale tagasi ja tunnusta end oma tehtud töö ning kasvamise eest. See annab sulle jõudu ja usku, et pidev areng ja kasvõi pisikesed muutused on saavutatavad!

Kui oled leidnud midagi, mis sind huvitab, siis kasvata seda endas. Loe, uuri, kahtle, analüüsi ja tee see aktiivse tegevuse kaudu osaks iseendast...
Jätkake enese arendamist - uudishimu ja teadmistejanu hoiab ka vaimu noorena! Enesearengut ei tohiks segamini ajada täiuslikkuseihaga. Ainus täiuslik asi enesearengu juures on teadmine, et oled täiuslikult ebatäiuslik - ja see on suurepärane! See jätab ruumi kasvule, kõrgemale teadvusele ja evolutsioonile.

Kui saavutad midagi, mis kunagi tundus ebareaalne, tunned ka uskumatut rahulolu. Kui olete teel enesearengu poole, siis lihtsalt jätka! 

Usalda ja usu, et kõik, mida sa koged, valmistab sind ette mõneks põnevaks universumi väljakutseks.


xxx
Jana


Eelmine
Kuhu rasv tegelikult kaob?
Järgmine
Kuidas saada eesmärgisaavutajaks?

Lisa kommentaar

Email again: